User avatar
Klaatu
Posts: 270
Joined: Sun 10 Apr 2011, 11:36
Contact:

Re: Karl Kämpe!

Sun 20 Sep 2015, 08:45

Image

Ny recension: Den gamla svenska filmen Snapphanar från 1941.

Till Karl Kämpe >>>
Image
 
User avatar
Klaatu
Posts: 270
Joined: Sun 10 Apr 2011, 11:36
Contact:

Re: Karl Kämpe!

Sun 27 Sep 2015, 08:28

Image

Ny recension: Vad hade hänt om… – Åtta kontrafaktiska historier

Till Karl Kämpe >>>
Image
 
User avatar
Klaatu
Posts: 270
Joined: Sun 10 Apr 2011, 11:36
Contact:

Re: Karl Kämpe!

Sun 04 Oct 2015, 17:34

Image

Ny recension: Alkemistens dotter av Carl-Michael Edenborg.

Till Karl Kämpe >>>
Image
 
User avatar
Klaatu
Posts: 270
Joined: Sun 10 Apr 2011, 11:36
Contact:

Re: Karl Kämpe!

Sun 11 Oct 2015, 00:29

Image

Ny recension: Det svarta hjärtats vilja av Mattias Johnsson.

Till Karl Kämpe >>>
Image
 
User avatar
Klaatu
Posts: 270
Joined: Sun 10 Apr 2011, 11:36
Contact:

Re: Karl Kämpe!

Sun 18 Oct 2015, 08:19

Image

Ny recension: Poldark säsong 1.

Till Karl Kämpe >>>
Image
 
User avatar
Klaatu
Posts: 270
Joined: Sun 10 Apr 2011, 11:36
Contact:

Re: Karl Kämpe!

Sun 25 Oct 2015, 00:16

Image

Vad är en Nickhake?

Till Karl Kämpe >>>
Image
 
User avatar
Klaatu
Posts: 270
Joined: Sun 10 Apr 2011, 11:36
Contact:

Re: Karl Kämpe!

Sun 08 Nov 2015, 01:14

Image

Ny recension: Half a war av Joe Abercrombie.

Till Karl Kämpe >>>
Image
 
User avatar
Klaatu
Posts: 270
Joined: Sun 10 Apr 2011, 11:36
Contact:

Re: Karl Kämpe!

Sun 15 Nov 2015, 01:10

Image

Vem var: Tronpretendenten som försvann!

Till Karl Kämpe >>>
Image
 
User avatar
Klaatu
Posts: 270
Joined: Sun 10 Apr 2011, 11:36
Contact:

Re: Karl Kämpe!

Sun 22 Nov 2015, 01:11

Image

Ny filmrecension: Passionens Pris.

Till Karl Kämpe >>>
Image
 
User avatar
Klaatu
Posts: 270
Joined: Sun 10 Apr 2011, 11:36
Contact:

Re: Karl Kämpe!

Sun 29 Nov 2015, 01:09

Image

Ny bokrecension: De svarta ryttarna av Björn Holm.

Till Karl Kämpe >>>
Image
GZIP: Off